KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16915025
nr 1691 5025
Stig Åsberg
(1909-1968), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 177/310, daterad 1954. Bildmått: 20x19 cm, yttermått inklusive ram: 46x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 mars 2025
kl 19:34:03
100 kr
150 kr
200 kr
Stig Åsberg
Läs mer om Stig Åsberg